KONST / Litografier / Färglitografi 14088563
nr 1408 8563
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Tupp, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 31x33, yttermått inklusive ram: 47x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:03:00
19/7 18:58:00
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman